SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/24

Konkurs Piosenki o ZŁOTY KLUCZ DO SŁAWY
wyróżnienie – Maja Zygmunt z klasy VII a
opiekun: Elżbieta Dudek

  

WOJEWÓDZKI KONKURS ANGIELSKO - MATEMATYCZNY "SKETCHNOTING, CZYLI MATEMATYCZNA NOTATKA WIZUALNA W JĘZYKU ANGIELSKIM " 

I miejsce - Aleksandra Bałuka z klasy VII a
II miejsce - Monika Papierz z klasy VI b
opiekun: Elżbieta Barć, Magdalena Buczyńska

     

KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII

tytuł Finalisty uzyskał: 

Bartosz Zima z klasy VII b
opiekun - Katarzyna Drużba

  

KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI

tytuł Laureata uzyskała: 

Anna Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Agnieszka Pawlak

 

KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Laureatami zostali: 

Szymon Jarosz z klasy VIII a
Anna Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Dagmara Kubit-Lopez

  

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z MATEMATYKI "OLIMPUS"

tytuł laureata otrzymali:

Anna Jarosz z klasy VIII a,
Tymon Czekański z klasy VII a, 
Glib Bychkov z klasy IV a, 
Paweł Mleczak z klasy VII b, 
Bartosz Zima z klasy VII b, 
Kinga Kucia z klasy VII b,

opiekun - Joanna Kozicka, Agnieszka Pawlak

  

XII OGÓLNOPOLSKI MARATON MATEMATYCZNY "BANACHIADA"

tytuł finalisty otrzymali:

Andrzej Klocek z klasy VII a
Tymon Czekański z klasy VII a
opiekun - Joanna Kozicka

  

KONKURS KURATORYJNY Z GEOGRAFII

do etapu wojewódzkiego przeszedł: 

Szymon Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Marzena Żaromska

  

KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII

do etapu wojewódzkiego przeszedł: 

Bartosz Zima z klasy VII b
opiekun - Katarzyna Drużba

  

KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

do etapu wojewódzkiego przeszli: 

Szymon Jarosz z klasy VIII a
Anna Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Dagmara Kubit - Lopez

 

KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI

do etapu wojewódzkiego przeszła: 

Anna Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Agnieszka Pawlak

  

KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

do etapu rejonowego przeszli: 

Aleksandra Lorens z klasy VIII b
Aleksandra Samborowska z klasy VII b 
Anna Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Elżbieta Barć, Magdalena Buczyńska

  

KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO

do etapu rejonowego przeszła:

Anna Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Katarzyna Guzik

  

KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATYKI

do etapu rejonowego przeszli: 

Andrzej Klocek z klasy VII a
Anna Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Joanna Kozicka, Agnieszka Pawlak

  

KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

do etapu rejonowego przeszli: 

Szymon Jarosz z klasy VIII a
Anna Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Dagmara Kubit - Lopez

  

KONKURS KURATORYJNY Z GEOGRAFII

do etapu rejonowego przeszedł: 

Szymon Jarosz z klasy VIII a
opiekun - Marzena Żaromska

  

KONKURS KURATORYJNY Z HISTORII

do etapu rejonowego przeszli: 

Bartosz Zima z klasy VII b
Tomasz Zima z klasy VII b
opiekun - Katarzyna Drużba

  

XXXII KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK POGRANICZA

II miejsce - Maja Zygmunt z klasy VII a
opiekun: Elżbieta Dudek

  

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z MOTYWEM KROSNA

wyróżnienie honorowe - Weronika Zięba z klasy IIIa

  

KONKURS RECYTATORSKI IM. CEZAREGO GERONIA

wyróżnienie - Nela Szaniawska z klasy VIIa
opiekun - Agnieszka Filar

 

KONKURS RECYTATORSKI "BEZ PIĄTEJ KLEPKI"

III miejsce – Neringa Juciute z klasy IIIa
wyróżnienie – Anna Półchłopek z klasy VIb
wyróżnienie – Marcel Barut z klasy VIa
wyróżnienie – Julia Malik z klasy VIa

   

DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE

laureat – Aleksandra Lorens z klasy VIIIb

 

POWIATOWY KONKURS PIEŚNI I POEZJI PATRIOTYCZNEJ

III miejsce – Maja Zygmunt

iprzedszkole

librus

SKKT

SPORT SZKOLNY

Lekcje

1 8:00 – 8:45
2 8:50 – 9:35
3 9:45 – 10:30
4 10:40 – 11:25
5 11:30 – 12:15
6 12:35 – 13:20
7 13:25 – 14:10
8 14:15 – 15:00
9 15.05 – 15.50