Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej Nr 6 w Krośnie

Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot Adres e-mail

mgr Ewa Starowiejska

 

dyrektor  dyrektor@mzs6krosno.pl

mgr Joanna Kozicka

 

wicedyrektor  wicedyrektor@mzs6krosno.pl
mgr Paweł Bajcar

język niemiecki

p.bajcar@mzs6krosno.pl

mgr Elżbieta Barć 

język angielski

 e.barc@mzs6krosno.pl
mgr Magdalena Buczyńska 

język angielski

 m.buczynska@mzs6krosno.pl
mgr Elżbieta Dudek

muzyka

 e.dudek@mzs6krosno.pl
mgr Katarzyna Drużba 

historia, wos

 k.druzba@mzs6krosno.pl
mgr Agnieszka Dziadosz  

biologia, chemia

 a.dziadosz@mzs6krosno.pl
mgr Karolina Dziadowicz-Nowak  

edukacja wczesnoszkolna

 k.dziadowicz-nowak@mzs6krosno.pl
mgr Agnieszka Filar 

język polski, wos, wdżr

 a.filar@mzs6krosno.pl
mgr Anna Gazda  

język polski, biblioteka

 a.gazda@mzs6krosno.pl
mgr Katarzyna Guzik 

język polski

 k.guzik@mzs6krosno.pl
mgr Jolanta Habrat 

edukacja wczesnoszkolna, logopeda

 j.habrat@mzs6krosno.pl
mgr Katarzyna Janocha

psycholog szkolny

psycholog@mzs6krosno.pl
mgr Teresa Janusz

pedagog

 pedagog@mzs6krosno.pl
mgr Bernardetta Juszczyk 

wychowanie fizyczne

 b.juszczyk@mzs6krosno.pl
mgr Justyna Kalinowska  

edukacja wczesnoszkolna

 j.kalinowska@mzs6krosno.pl
mgr Dawid Kijowski

rewalidacja

 d.kijowski@mzs6krosno.pl
mgr Joanna Kozicka

matematyka

 j.kozicka@mzs6krosno.pl
ks. mgr Bogusław Krok

religia

 b.krok@mzs6krosno.pl
mgr Dagmara Kubit-Lopez 

język hiszpański

 d.kubit-lopez@mzs6krosno.pl
mgr Beata Leniowska 

plastyka, wychowawca świetlicy

 b.leniowska@mzs6krosno.pl
mgr Małgorzata Matelowska 

język polski, wdżr

 m.matelowska@mzs6krosno.pl
mgr Joanna Mazur 

matematyka

 j.mazur@mzs6krosno.pl
mgr Mariola Mendrala 

edukacja wczesnoszkolna

 m.mendrala@mzs6krosno.pl
mgr Agnieszka Pawlak

matematyka, wychowawca świetlicy

a.pawlak@mzs6krosno.pl
mgr Małgorzata Polańska 

edukacja wczesnoszkolna

 m.polanska@mzs6krosno.pl
mgr Maria Stryczek-Jarosz

religia

 m.stryczek-jarosz@mzs6krosno.pl
mgr Janusz Stryczniewicz 

technika, informatyka

 j.stryczniewicz@mzs6krosno.pl
mgr Katarzyna Warchoł 

edukacja wczesnoszkolna

 k.warchol@mzs6krosno.pl
mgr Justyna Węgrzyn

fizyka

 j.wegrzyn@mzs6krosno.pl
mgr Sławomir Włoch 

wychowanie fizyczne

 s.wloch@mzs6krosno.pl
mgr Maria Zielańska 

matematyka, fizyka

 m.zielanska@mzs6krosno.pl
mgr Agata Zych 

wychowawca świetlicy

 a.zych@mzs6krosno.pl
mgr Marzena Żaromska 

geografia, przyroda

 m.zaromska@mzs6krosno.pl

 

 

iprzedszkole

librus

SKKT

SPORT SZKOLNY

Lekcje

1 8:00 – 8:45
2 8:50 – 9:35
3 9:45 – 10:30
4 10:40 – 11:25
5 11:30 – 12:15
6 12:35 – 13:20
7 13:25 – 14:10
8 14:15 – 15:00
9 15.05 – 15.50